Top
 

Zapłać teraz

  1. Operatorem serwisu oraz usług transportowych jest firma: PIOTR SZESTAŁO z siedzibą: 31-546 Kraków, ul. Mogilska 42. NIP 928-20-49-771. Tel. +48 884 004 343, Email: transferykrakowpl@gmail.com
  2. Klienci serwisu mają możliwość rezerwacji oraz opłacenia przejazdów na wybranych trasach, po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności.
  3. Wszystkie dane klienta wpisywane w celach rezerwacji oraz realizacji płatności są chronione i zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz zostaną wykorzystane przez operatora serwisu tylko w celach realizacji zamówienia. Klient ma możliwość w każdym momencie zażądać na zaprzestanie przetwarzania danych osobowych przez operatora serwisu, a w razie wszelkich uchybień ma możliwość wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorującego.
  4. Możliwość zapłaty online jest dostępna za pomocą operatora DotPay, PayPal, Przelewy24 oraz kartą płatniczą.
  5. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie płatności na ustaloną kwotę w ciągu 30min od potwierdzenia dostępności. Ustalona kwota może być zaliczką za usługę. Klient ma możliwość zapłaty reszty kwoty w gotówce w dniu przejazdu.
  6. Całkowita kwota zawiera wszelkie koszty takie jak: opłaty za autostrady, koszt paliwa oraz eksploatacji pojazdu. W przypadku zmiany trasy lub nieustalonych dodatkowych usług na życzenie klienta, koszt całkowity może ulec zmianie.
  7. Klient ma możliwość rezygnacji najpóźniej w ciągu 72h od realizacji usługi informując o tym telefonicznie lub emailowo. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o opłatę rezerwacyjną.
  8. Reklamacje dotyczące nieprawidłowości działania płatności internetowych wymagają numeru ID płatności. W przypadku jego braku do zgłoszenia reklamacji konieczne jest dołączenie potwierdzenia dokonania przelewu. Może być to plik w formacie pdf, ale także zrzut ekranu (screenshot) lub po prostu spisane wszystkie istotne szczegóły: data, kwota transakcji, nazwisko (nazwa) nadawcy, numer rachunku odbiorcy, tytuł przelewu.